Konsultacja psychologiczna/ seksuologiczna.

Konsultacja psychologiczna jest pierwszym krokiem na drodze do rozpoznania problemów, z jakimi zmagamy się w życiu codziennym. Niezależnie od tego, czy poszukujemy porady związanej z konkretnym problemem, czy też zmagamy się z długofalowym dyskomfortem psychicznym, pierwsze spotkanie z psychologiem określane jest jako konsultacja.W fazie konsultacji, mogę pomóc w doborze lekarza specjalisty, jeśli powód nie jest natury psychologicznej, lub niezbędna jest współpraca z lekarzem w trakcie terapii.

Czytaj więcej
Terapia dysfunkcji seksualnych

Celem terapii jest poprawienie jakości życia seksualnego, jeśli nie przynosi satysfakcji, nie spełnia oczekiwań. Przyczyn problemów natury seksualnej jest dużo.W wielu przypadkach, są nimi trudne uczucia, traumatyczne doświadczenia i inne kwestie natury psychicznej.

Czytaj więcej
Terapia indywidualna

Terapia pozwala: bliżej przyjrzeć się sobie, lepiej zrozumieć swoje zachowania, uczucia i potrzeby, poprawić poziom swojego życia ,polepszyć dotychczasowe sposoby radzenia sobie z problemami,kiedy czujesz, że stale popełniasz te same błędy i nie wiesz jak to zmienić, odreagować, zrozumieć przeżycia,pomóc podczas kryzysu w życiu osobistym, zawodowym, zmienić niskie poczucie własnej wartości, lepiej poznać i zrozumieć własną seksualność .

Czytaj więcej
Terapia par

Terapia ma na celu pomóc parom wzmocnić ich relacje w trzech podstawowych obszarach: przyjaźni, zarządzaniu konfliktem i tworzeniu wspólnego celu. Pary uczą się zastępować negatywne wzorce konfliktu pozytywnymi interakcjami i naprawiać przeszłe urazy. Interwencje terapeutyczne mają na celu zwiększenie bliskości i intymności, służą poprawie przyjaźni, pogłębianiu więzi emocjonalnej i tworzeniu zmian, które wzmacniają wspólne cele par. Celem terapii jest również zapobieganie nawrotom problemów.

Czytaj więcej
Iwona Garbacz - ZnanyLekarz.pl