Współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny,których polecam.

W mojej pracy kieruję się opieką holistyczną.W razie potrzeby i chęci, terapię można udoskonalić w opiekę najlepszych specjalistów:

CENTRUM ZDROWIA ARASZKIEWICZ

CENTRUM ZDROWIA ARASZKIEWICZ „Łaźnia Miejska” to wielospecjalistyczna placówka medyczna. Oferuje porady w zakresie: psychiatrii, psychogeriatrii, logopedii, geriatrii, chorób wewnętrznych, laryngologii, chirurgii, transplantologii, neurochirurgii, dermatologii oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Czytaj więcej  

Lek. med. Małgorzata Głogiewicz

Lekarz medycyny estetycznej, w trakcie specjalizacji z Ginekologii i Położnictwa

Szerokie doświadczenie w zaawansowanej praktyce zabiegowej. W swojej praktyce łączę zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej oraz medycyny estetycznej. Dodatkowo rozwijam się naukowo prowadząc badania nad zastosowaniem fibryny bogatopłytkowej w poporodowej medycynie regeneracyjnej oraz w leczeniu odczuwania pochwowych doznań seksualnych. Efekty są bardzo satysfakcjonujące!

Czytaj więcej  

mgr Beata Feldmann

Dietetyk kliniczny

Jestem dietetykiem klinicznym i konsultantem Psychoterapii Pozytywnej, dla którego historie pacjentów i pacjentek są najważniejsze. Postrzegam ciało i umysł jako jedność, dlatego, zanim podejmę działania, skupiam się na pogłębionym wywiadzie. Dzięki holistycznemu podejściu do zdrowia pomogę Ci w osiągnięciu upragnionego celu.

Czytaj więcej  

mgr Anna Mucha

Psycholog, psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, terapeuta par (Metoda Gottmana, terapia cbt), trener i psycholog biznesu, Mental Health Expert

Czytaj więcej  

mgr Emilia Ptak

Magister dietetyki ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej

Stawiam na współpracę z pacjentami. Kładę duży nacisk na edukację żywieniową oraz rozwój osobisty moich podopiecznych. Uważam, że musimy pracować nad wzmacnianiem poczucia własnej wartości, motywacji, osiągania celów tak samo jak nad świadomym wypieraniem złych nawyków żywieniowych, by zastępować je właściwymi dla nas.

Czytaj więcej  

Weronika Falgowska

Dyplomowana fizjoterapeutka uroginekologiczna

Dyplomowana fizjoterapeutka, absolwentka Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, terapeutka uroginekologiczna. Swoje doświadczenie zdobywałam na Oddziale Położnictwa w szpitalu MSWiA w Bydgoszczy. Prowadzę szkołę rodzenia "Być bliżej".

Czytaj więcej  

Monika Twardowska

Trycholog

Nazywam się Monika Twardowska i jestem Trychologiem w Bydgoszczy. W gabinecie prowadzę terapie trychologiczne opierające się na problemach z włosami i skórą głowy. Edukuję z zakresu prawidłowej pielęgnacji włosów

Iwona Garbacz - ZnanyLekarz.pl